تیزر و موشن گرافیک

مطمئنا ارزش یک ویدیو یا تصویر چندین برابر یک نوشته است و این را همگی به خوبی درک میکنیم. حالا اگر این ویدیو یا تصویر از کیفیت بالایی هم برخوردار باشد نشانه‌ی ارزش محصول و خدمات شما خواهد بود.

احتمالا یک یا چند بار در پی ساخت تیزر و موشن گرافیک برای معرفی محصول و خدمات خود برآمده‌اید. حتما در این راه با مشکلاتی روبرو شده‌اید. انرژی و وقت زیادی از شما گرفته شده و در نهایت با صرف مبلغی گزاف، احتمالا به نتیجه‌ی مطلوبی هم نرسیده‌اید.

در حالی که شما تصور داشتید که با توضیح محصول و خدماتتان راه‌کارهای متفاوتی را داشته باشید و با توجه به هزینه‌ی آن بهترین و موثرترین را انتخاب کنید و بیشتر وقت خود را متوجه تولید و فروش محصول و خدماتتان کنید.

شما به عنوان تولیدکننده یا فروشنده محصول یا خدمات به خودی خود دغدغه‌های فراوانی دارید و نمی‌توانید این وقت پرارزش را صرف رسیدگی به کاری کنید که تخصص شما نیست. دوست دارید از یک مشاور امین و با تجربه استفاده کنید و بخشی از کار را بر دوش او بگذارید تا به نتیجه‌ی مطلوبی برسید.

ما در نظرسنجی‌هایی که انجام داده‌ایم کمبود وقت (فورس ماژور)، وجود گزینه‌های محدود و غیرمنطقی برای تصمیم گیری و مبلغ غیرمنطقی را از بزرگترین مشکلات در ساخت ویدیو، تیزر و موشن گرافیک‌ یافته‌ایم.

ما به دنبال تغییر بوده و هستیم و برآن شدیم تا این مشکل اساسی را از پیش پای مشتریان خود برداریم.

...

روند کاری ما به این صورت است:

ابتدا در جلسه‌ای حضوری یا مجازی و کوتاه از نیازهای شما آگاه می‌شویم.

زمانی را در اتاق فکر اختصاصی خودمان پیرامون آن به بحث و جدل می‌پردازیم و راه‌کارهایی را جهت ارائه به شما با توجه به نیاز و زمان آماده می‌کنیم.

این راه‌کارها را در جلسه‌ای حضوری یا مجازی برایتان مطرح میکنیم و به شما اجازه میدهیم که پیرامون آن‌ها فکر کنید.

در صورت تمایل به ادامه‌ی همکاری از جانب شما قراردادی تنظیم شده و فعالیت ما در چارچوبی واضح شروع می‌شود.

در اسرع وقت (زمانی که امکان ندارد تصور کنید) نمونه‌ی اولیه آماده شده و به حضورتان تقدیم میگردد.

در صورت نیاز به اصلاح و کم و زیاد کردن مطالب نتیجه را به ما اعلام می‌کنید و ما محصول نهایی که ویدیویی با کیفیت عالی است به شما ارائه می‌کنیم.

...

ما به مشتریان زیادی این خدمات را ارائه‌ داده‌ایم. از جمله می‌توان به مرکز نشر آثار حضرت آیت الله خامنه‌ای - نیروهای زمینی، هوایی، دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران – شرکت صا ایران – شرکت آب و فاضلاب تهران - وزارت راه و شهرسازی - وزارت ارتباطات - شهرداری تهران - شرکت حمل و نقل و ترافیک - وزارت بهداشت - برنامه های تلویزیونی حالا خورشید و حال خوب - همایش‌های متفاوت - پست بانک - داروسازی کارن - شرکت یوروپکار - شرکت رهکام ایرانیان - شرکت فرودگاه‌های کشور و... اشاره کرد.

این لیست نشانه‌ی تجربه‌ی ما در برخورد با مشتریان بزرگی است که تاکنون با آنها ارتباط داشته و داریم.

...

ما قیمت خود را با توجه به کیفیت ارائه‌ی ویدیو تضمین می‌کنیم. اگر کسی در ایران ادعا کرد که می‌تواند ویدیویی با کیفیت و زمان اجرای آنچه برای شما ساخته‌ایم را با قیمتی پایین‌تر برای شما بسازد، آن شرکت، شخص یا گروه را به ما معرفی کرده و مابه‌التفاوت قیمت را به شما برگردانده و یک ویدیوی دیگر نیز به صورت رایگان برای شما می‌سازیم.

...

مطمئنا هر شرکت، سازمان یا نهادی نیازمند آرم استیشن است. ما آرم‌ استیشن‌های بی‌نظیر و اختصاصی سه بعدی می‌سازیم و آن را به رایگان و به عنوان هدیه تقدیم شما میکنیم تا بتوانید از آن در هرجایی که خواستید استفاده کنید.

فرمت‌های خروجی مخصوص و بهینه شده برای رسانه‌های اجتماعی متفاوت نیز هدیه‌ی دیگر ما به شماست تا بتوانید به راحتی در هر رسانه‌ای که دارید از آن‌ها استفاده کنید.

...

توضیح در مورد قیمت نمونه‌کارها:

توجه داشته باشید که شرایط هر شرکت و کاری متفاوت از دیگری است. قیمت‌هایی که مشاهده میکنید اکثرا در شرایط فورس کاری اعمال شده‌اند.

برای اطلاع از قیمت واقعی کار خود حتما با شماره 09125885576 به صورت مستقیم یا در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

حال کافی است به بخش نمونه کارها مراجعه کنید.

یا با مراجعه به کانال ما در نماشا نمونه کارهای ما را ببینید. کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید.

توجه داشته باشید که استودیو کی‌فریم قبلا با نام میکسارت فعالیت داشته است.

...

کانال کی‌فریم در نماشا