آموزش موشن گرافیک سه بعدی

گرافیک سه‌بعدی؛ پیوند رویا و واقعیت

...

گرافیک سه‌بعدی مدت‌هاست که توسط گرافیست‌های خارج از این مرز و بوم به کار گرفته می‌شود. در ایران گرافیک سه‌بعدی بسیار نوپاست چرا که اول در ایران استفاده از آثار هنری دیگران، خصوصا تصاویر گرافیکی خارجی به ناحق، رایگان است. به جرات می‌توان گفت که دزدی آثار هنری دیگران از نظر انسانی کاری بسیار ناپسند است. بگذریم! دوم؛ استفاده از گرافیک سه‌بعدی نیازمند افرادی است که هم خلاق باشند، هم‌ قابلیت درک سه‌بعدی را داشته باشند، هم تخصص استفاده از نرم‌افزارهای پیچیده‌ی سه‌بعدی و هم اندکی حوصله بیشتر را! در این نوشتار کوتاه سعی کرده‌ام تا شما را با مزایای گرافیک سه‌بعدی، کعبه‌ی آمال گرافیست‌ها، آشنا کنم.

...

جنس بریز، رنگ‌ بپاش

موهبتی است که بتوانید یک آبجکت را با جنس‌ و رنگ‌های متفاوت امتحان کنید و بهترین گزینه را برای استفاده در طراحی گرافیکی‌تان انتخاب کنید. در نرم‌افزارهای سه‌بعدی این موهبت به حقیقت تبدیل می‌شود و شما می‌توانید با طرحتان زندگی کنید!

...

ترمز خلاقیت، بریده می‌شود

گرافیک سه‌بعدی چنان خلاقیتتان را بالا می‌برد که گویی بال دارید و هرچیزی برایتان امکان‌پذیر است! حتی چیزهایی که در واقعیت امکان وجودشان نیست. در واقع گرافیک سه‌بعدی، پلی است میان واقعیت و رویا!

...

بساز؛ هرچه را که دوست داری

هرچه را که بخواهید تولید می‌کنید و از آن برای بهبود و بهترشدن کارتان استفاده می‌کنید. پیچیده‌ترین ماشین‌ها و چیزهای ارگانیک را خودتان می‌سازید و به کار می‌گیرید. گرافیست سه‌بعدی به واقع یک خالق است! خالق دنیایی که هرچه فرمان دهد در آن جبر مطلق می‌شود.

...

اثر هنری در اتاق آیینه

صحنه‌ را می‌سازید. دوربین به دست می‌گیرید و دور اثر هنری‌تان می‌چرخید و زوایایی را می‌بینید که قبلا نمی‌توانستید آن‌ها را ببینید. دوربین‌هایی را در اختیار دارید که حتی در واقعیت نمی‌توانند وجود خارجی داشته باشند!!! حس قدرت همه وجودتان را پر می‌کند.

...

نور بگذار و نگران قبض برق نباش!

انواع نورها را به صحنه‌ی خود اضافه می‌کنید. هرکجا که دوست دارید سایه می‌اندازید، سایه‌های مختلف. انواع افکت‌های نوری پیش روی شماست تا اثر هنریتان را در چشمان متفاوت کنید.

...

یک تفاوت آشکار؛ عمق میدان

عمق میدان؛ صحنه‌تان را برای مغز قابل پردازش می‌کند. عمق میدان را می‌افزایید و مغز بیننده فواصل را برای بیننده قابل فهم می‌کند. کارتان به واقع با عمق میدان تکمیل می‌شود.

...

یک دو سه؛ پویانمایی

صحنه‌تان پس از استخوان‌بندی برای ارگانیک‌ها و تویین کردن، آماده تبدیل شدن به انیمیشنی ماندگار است. کافی است حرکت را تجسم کنید و کی‌فریم دهید.

...

ماساژور مغز

گرافیک سه‌بعدی بیشترین انطباق را با مغز انسان دارد. اثر سه‌بعدی مثل ماساژوری است که مغز را اذیت نمی‌کند و به راحتی توسط آن پردازش می‌شود.

...

حالا اگر تمایل دارید که به صورت خصوصی و در طی چند ماه طراحی سه بعدی و نحوه‌ی ساخت موشن گرافیک و انیمیشن سه بعدی را با تمام زیر و بم آن یاد بگیرید با شماره 09125885576 تماس بگیرید.

قیمت این دوره که حدود یک سال (از 3 ماه تا یک سال وابسته به استعداد شما) و هر هفته دو جلسه 2 ساعته برگزار می‌گردد، ساعتی 100 هزار تومان است.

خوشحال می‌شویم که پس از اتمام دوره در جمع ما مشغول به کار شوید.